een

Finale en uitslagen voorronden bovenbouw 2016

Geplaatst op 05-02-2016 door admin

een

 

Eindstand Finale Schoolschaak
Nr Teamnaam Punten Bordptn    
01 Regenboog 1 10,0 17,5    
02 Marke 1 7,0 12,5    
03 Horizon 7,0 12,0    
04 Zwaluwnest 6,0 12,5    
05 Davinci 1 6,0 10,0    
06 Kon Tiki 6,0 9,0    
07 Malelande 5,0 9,5    
08 Aloysius 5,0 9,5    
09 Davinci 2 4,0 9,0    
10 Regenboog 2 2,0 8,0    
11 Gondelier 2,0 6,5    
12 Marke 2 0,0 4,0    

 

 

 

 

 

nr Naam school 1 2 3 4 5 6 7 totaal punten totaal bord-punten Volgorde eindstand
1 DaVinci 1 XXXX 3 3 4 4 3 12 20½ 1
2 Regenboog 2 1 XXXX 2 2 8 15½ 2
3 Op de Berg 1 1 2 XXXX 4 7 14½ 4
4 Biezen 1 0 ½ 0 XXXX 4 2 6
5 DaVinci 4 0 ½ XXXX 2 5 10 5
6 Op de Berg 4 ½ ½ ½ 0 ½ XXXX 1 0 3 7
7 Horizon 2 1 2 2 3 XXXX 8 13 3

           

De teams DaVinci 1 en Regenboog 2 plaatsen zich hiermee voor de finale van 10 februari.

nr Naam school 1 2 3 4 5 6 totaal punten totaal bordpunten Volgorde eindstand
1 Border 1 XXXX 1 2 3 3 ½ 5 3
2 Malelande 1 3 XXXX 3 4 8 15 2
3 Regenboog 3 2 ½ XXXX 2 0 4 8 4
4 Op de Berg 3 1 1 2 XXXX 0 3 5
5 Wonderboom 1 1 0 ½ ½ XXXX 1 0 3 6
6 DaVinci 2 4 4 3 XXXXX 10 17 1

De teams DaVinci 2 en Malelande 1 plaatsen zich voor de finale van 10 februari.

nr Naam school 1 2 3 4 5 6 totaal punten totaal bordpunten Volgorde eindstand
1 Horizon 1 XXXX 4 3 4 4 4 10 19 1
2 Niet gekomen 0 XXXX 0 0 0 0 0    
3 Regenboog 1 1 4 XXXX 4 4 4 8 17 2
4 Op de Berg 2 0 4 0 XXXX 0 2 3 6 5
5 Joost vd Vondel 1 0 4 0 4 XXXX ½ 4 4
6 DaVinci 3 0 4 0 2 XXXXX 5 3

De teams Horizon 1 en Regenboog 1 plaatsen zich voor de finale van 10 februari.

nr Naam school 1 2 3 4 5 6 totaal punten totaal bordpunten Eindstand
1 Aloysius 1 XXXX 1 8 13 2
2 Vuurvogel 1 ½ XXXX 0 3 ½ 2 5
3 Gondelier 1 XXXX 3 6 12 3
4 Schaakmat 3 4 XXXX 10 15½ 1
5 Dok 12 2 ½ 1 1 ½ XXXX 0 6
6 Zwaluwnest 3 ½ XXXXX 4 9½   4

De teams Schaakmat (Kon-Tiki) en Aloysius 1 gaan naar de finale.

nr Naam school 1 2 3 4 5 6 totaal punten totaal bordpunten
1 Aloysius 2 XXXX 1 0 1 2   1 4
2 De Marke 1 3 XXXX 3 4 4   8 14
3 Gondelier 2 4 1 XXXX 2 2   4 9
4 Gabrie Torens 3 0 2 XXXX 2   4 7
5 Zwaluwnest 2 2 0 2 2 XXXX   3 6
6             XXXXX    

Op basis van de bordpunten gaat Gondelier 2 mee met Marke 1 naar de finale.

nr Naam school 1 2 3 4 1 2 3 4 totaal punten totaal bordpunten
1 Marke 2 XXX 3 3 1 XXX 1 3 2 7 13
2 Gabrie Paarden 1 XXX 0 3 XXX 1 2 3
3 DOK12 1 1 XXX ½ 1 3 XXX 0 4 8
4 Zwaluwnest 1 3 4 XXX 2 2 4 XXX 10 18½

           

De teams Zwaluwnest 1 en Mark 2 gaan door naar de finale.